Zbuloni vendet magjike ku u xhirua ‘Game of Thrones’

 

Vendet ku u xhirua “Game of Thrones” në Irlandën Veriore janë bërë vërtet vende pelegrinazhi për fansat e serialit.

Ndërkohë që sezoni i fundit po fillon, hidhini një sy vendeve magjike në Westores.

<
 
rrugapyllilendinakalajadeti
Shkruar Nga
More from Redaksia

Anita Take dhe Vaçe Zela në një fotografi të rrallë

Një foto e rrallë e Anita Takes dhe Vaçe Zelës në Moskë...
Read More