Vrasje e dyfishtë në Durrës/ I riu vret me armë zjarri gjyshen më pas vetëvritet

skene-krimi1

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit.

Mësohet se një i ri ka vrarë me armë zjarri gjyshen e tij dhe më pas është vetëvrarë. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash pranë muzeut të dëshmorëve.

Nuk dihen ende motivet që e kanë çuar të riun S. Curri drejt krimit të rëndë. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Përse njerëzit e bukur fitojnë më shumë?

Hulumtimet tregojnë që nxënësve dhe studentëve të bukur u kushtohet më shumë...
Read More