ShowBizz

Video me pamje të forta! Këngëtarja dhunohet “live” nga i dashuri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:12 - 06/03/19 |
mapo.al

Këngëtarja Babes Wodumo është dhunuar barbarisht nga i dashuri në një video “live” në Instagram. Në fillimet e videos gjithçka duket normale, mirëpo, i dashuri i këngëtares afrikano-jugore shihet më pas duke i gjuajtur dhe shkulur flokët kësaj të fundit, e cila dëgjohet duke ulëritur nga dhimbjet.


Kjo video, e cila  transmetua “live” për 46.000 ndjekësit e yllit të popit në “Instagram” me titullin “Mampintsha është plehrë”, ka ngjallur reagime shumë të forta në Afrikën e Jugut. Tanimë, sikurse raportojnë mediat e huaja, ndaj burrit në fjalë kanë nisur hetimet.


https://youtu.be/BAkk5kBEhzQ
Etiketa: , ,

Pas