Vedat Ademi bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari i njohur nga Mitrovica, Vedat Ademi, është bërë baba për herë të dytë.

Vedat Ademi 1

Picture 1 of 3

Lajmin e ka konfirmuar vetë ai përmes një statusi të ri në rrjetin social Facebook, ku ndër të tjera ka zbuluar edhe emrin dhe gjininë e foshnjës.

Ai dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër të një djali të dytë, të cilin çifti vendosi ta pagëzojnë me emrin e veçantë Eren Nik.

“Mirë se erdhe Eren Nik, 10 nëntor 2017”, ka qenë statusi i çiftit në Facebook.

Ndërkohë, vetëm pak minuta më pas, Vedati ka publikuar një tjetër fotografi në InstaStory, ku shfaq shiritin e spitalit në dorën e tij, në të cilin shkruan “djali Ademi është këtu”.

Këngëtari dhe bashkëshortja e tij Dorela janë zhvendosur prej kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe së bashku kanë edhe një tjetër djalë më të madh, të quajtur Jonart.

Shkruar Nga
More from Revista User

Martohuni, sepse psikologët po thonë që është “ilaç”

Duket se martesa ndikon në më shumë gjëra, se sa thjesht lumturia....
Read More