ShowBizz

Vajza e Michael Jackson, në rrezik nga dokumentari tronditës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:36 - 05/03/19 |
mapo.al

Dokumentari “Landing Neverland” që sjell dëshmi tronditëse kundër Michael Jackson, mund t’i kërcënojë vajzës së këtij të fundit karrierën e saj si aktore. Sipas “The Sun”, Paris Jackson u ka treguar miqve se ka shpresuar shumë për një karrierë të suksesshme, por për shkak të dokumentarit kjo gjë do të ketë shumë pak shanse për të ndodhur këtej e tutje.


“Ajo u shfaq në një film vitin e kaluar, por beson se dokumentari ka frikësuar regjisorët. E gjitha ka të bëjë me marketingun. Frika është se në çdo film që Paris mund të shfaqet, kur njerëzit ta shikojnë menjëherë do u kujtohet Michael dhe nuk do të duan ta shohin”, ka thënë një burim pranë aktores, e cila është shfaqur për herë të fundit në një film komedi në 2018, përkrah emrave të njohur si Charlize Theron, Amanda Seyfried, Thandie Newson.


Wade Robson dhe James Safechuck kanë dëshmuar në “Landing Neverland” se si Mbreti i Popit ka abuzuar seksualisht me ta kur ishin në moshë të mitur. Ky dokumentar, i cili pritet të transmetohet gjatë kësaj jave në Mbretërinë e Bashkuar, ka shkaktuar ankth jo vetëm tek Paris Jackson por tek të gjithë familjarët e këngëtarit.


<
>
download (1) download paris_jackson_jb_lacroix_wireimage
Etiketa: , ,

Pas