U quajt ‘molla e sherrit’ mes JLo-së dhe Alex, Jessica: Akuza false

Alex Rodriguez u akuzua për tradhti fill pasi i propozoi për fejesë Jennifer Lopezit. Bejsbollisti Jose Canseco deklaroi se Alex e tradhtonte Jenniferin me ish-gruan e tij, Jessica Canseco.

Mirëpo, kjo e fundit ka vendosur të reagojë përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, ku shkruan se akuzat e ish bashkëshortit janë false dhe të pavërteta.

“Ato akuzat false që po bën Jose janë të pavërteta. E njoh Alex-in prej shumë vitesh dhe nuk e kam takuar për të paktën 5 vitet e fundit. Sigurisht që nuk kam fjetur me të.

Jam mikeshë me të dy, atë dhe Jennifer-in. Sa për Jose-n ai mund të vazhdojë të luajë me miqtë e tij alien”,-është shprehur ajo.

Shkruar Nga
More from Redaksia

‘Shqiptari më i urryer në botë’ qan në gjykatë, acaron edhe avokatin e tij

Martin Shkreli, i njohur dikur si njeriu më i urryer në botë...
Read More

More Stories