“U njohëm pasi bëmë aksident”, Rezarta Shkurta rrëfen njohjen me nipin e Enver Hoxhës

Rezarta Shkurta është shkëputur nga muzika prej kohësh dhe po i dedikohet biznesit të saj e rritjes së vajzës së vogël, Hera. Siç dihet, këngëtarja shqiptare është e martuar me nipin e Enver Hoxhës, Ermal Hoxhën,  i cili aktualisht po vuan dënimin në burg për shkak të çështjes ‘Xibraka’ dhe laboratorit të drogës.

Një fans e ka pyetur: “Është e vërtetë që je njohur me Ermalin pasi keni bërë aksident apo më kanë thënë gënjeshtër?”

“Nuk të kanë gënjyer, është e vërtetë,”- është përgjigjur këngëtarja duke e shoqëruar foton me dy makina që përplasen.

(Foto e publikuar nga Rezarta Shkurta)
Shkruar Nga
More from Redaksia

Bombat në SHBA: Demokratët akuzojnë presidentin, zbulohet adresa nga u nisën pakot

    Autoritetet amerikane u angazhuan menjëherë që prej së mërkurës, me...
Read More