ShowBizz

“U njohëm pasi bëmë aksident”, Rezarta Shkurta rrëfen njohjen me nipin e Enver Hoxhës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:30 - 12/07/18 |
mapo.al

Rezarta Shkurta është shkëputur nga muzika prej kohësh dhe po i dedikohet biznesit të saj e rritjes së vajzës së vogël, Hera. Siç dihet, këngëtarja shqiptare është e martuar me nipin e Enver Hoxhës, Ermal Hoxhën,  i cili aktualisht po vuan dënimin në burg për shkak të çështjes ‘Xibraka’ dhe laboratorit të drogës.


Një fans e ka pyetur: “Është e vërtetë që je njohur me Ermalin pasi keni bërë aksident apo më kanë thënë gënjeshtër?”


“Nuk të kanë gënjyer, është e vërtetë,”- është përgjigjur këngëtarja duke e shoqëruar foton me dy makina që përplasen.


(Foto e publikuar nga Rezarta Shkurta)

 


 


Etiketa: , , ,

Pas