Tragjedi në Tiranë, dy fëmijë mbyten në lumin Erzen

lum

Një tragjedi është shënuar dje në Tiranë. Dy fëmijë të moshës 10 dhe 11 vjeç janë mbytur në Lumin Erzen.

Policia bën të ditur se fëmijët kanë qenë duke u larë në lumin Erzen, pranë urës në fshatin Mënik.

Një telefonatë e mbërritur në orën 12:20 në numrin e emergjencave 112 njoftoi për dramën e ndodhur mesditën e djeshme

Shkruar Nga
More from Revista User

Përse disa njerëz dridhen papritur në gjumë, ja çfarë do të thotë kjo për shëndetin e tyre

A ju ka ndodhur ndonjëherë të zgjoheni duke u dridhur, sikur t’ju...
Read More