Top Gun: Tom Cruise rikrijon foton e famshme pas…32 vitesh

Top Gun është nga një filmat më të bukur në historinë e Hollivudit dhe të shumtë jana ata që mbajnë mend çdo skenë.

Tashmë aktori i njohur, Tom Cruise ka rikrijuar skenën e famshme me motor, 32 vite pas filmit të parë.

Edhe pse kanë kaluar tre dekada, Tom Cruise, 56 vjeç dhe Jennifer Connelly, 47, duken në formë.

Filmi Top Gun do të rikthehet shumë shpejt në ekranet e mëdha dhe aktorët po xhirojnë për Top Gun 2 ose Top Gun: Maverick.

Edhe Val Kilmer pritet të rikthehet në film.

 

 

Shkruar Nga
More from admin

Mijëra protestues kërkojnë që Trump të deklarojë taksat

Mijëra persona në mbarë Shtetet e Bashkuara kanë marshuar në protestën në...
Read More