Tiranë, shkrumbohet një apartament në katin e katërt

zjarr

Flakët kanë shpërthyer në një apartament në katin e katërt në rrugën ‘Karl Gega’ në Tiranë. Raportimi u bë në orën 09:30 minuta.

Shkak dyshohet të ketë qenë një bombol gazi. Flakët janë vënë nën kontroll dhe ka pasur vetëm dëme matieriale. Në vendngjarje janë forcat e policisë dhe zjarrfikësit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shuhet rapsodi 107-vjeçar

Rapsodi legjendar Gjokë Nonaj u shua në moshën 107 vjeçare dhe të...
Read More