Teknologjia dhe bukuria bashkohen në një, shpiket printeri dixhital për thonjtë

Një risi e fundit e teknologjisë do të bëjë realitet ëndrrat e shumë femrave. Është shpikur printeri dixhital për thonjtë.

1-2

Picture 2 of 3

Ky printer merr imazhe nga telefoni juaj dhe brenda një minuti i ke të pasqyruar në gishtin tënd.

Pasi i lyen thonjtë me një xhel të veçantë, mjafton të shkarkosh në aplikacionin special një foto dhe gjithë pjesën tjetër e bënë printeri. Në këtë mënyrë nuk do kesh pse të harxhosh orë të tëra duke rregulluar thonjtë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Trump, optimist për zgjidhjen e krizës bërthamore të Koresë së Veriut

Presidenti Donald Trump foli me tone dukshëm më të zbutura rreth temave...
Read More