Sulm hakerash i organizuar, bien faqet shqiptare. Terr informativ për zgjedhjet

hakerat-655x294

Të gjitha faqet e institucioneve kryesore shtetërore në Shqipëri nuk funksionojnë. Të dhënat e para flasin për një sulm hakerash të organizuar. Mes faqeve të bllokuara është edhe faqja e KQZ-së. Thuhet se po punohet për rikthimin e faqeve.

Ndërkohë probleme teknike kanë dhe një pjesë e faqeve të informacionit, gazeta dhe portale me ndikim të madh në vend.

Ky problem teknik është shfaqur kur pritet që të nis nga momenti në moment numërimi i votave.

Shkruar Nga
More from Revista User

Arben Derhemi: Ndjehem në faj pse votova Ramën! (VIDEO)

Një deklaratë mjaft të fortë ka dhënë aktori i mirënjohur i skenës...
Read More