Stine sjell “Belën” projektin më të ri muzikor

Këngëtari i njohur Stine ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor.

“Bela” mban titullin këngae tij e re e cila ka motive latine dhe e realizuar me nje klip tepër interesant.

Kënga flet për dashurinë ndaj një vajze me emrin Bela, e cila është edhe pjesë e klipit të punuar nga ND Film Production. Ndërkohë kantautori Stine është mjaft i angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje nëpër lokalet e ndryshme të natës në Tiranë.

Në një prononcim nga këngëtari ai la te kuptohej qe nuk do vonoj shume projekti i tjetër muzikor. “Ajo” mund te jetë e radhës por Stine mund ta lej dhe “Dali ku t’dali”.

Shkruar Nga
More from admin

Grushti i shtetit i çuditshëm i Turqisë

Askush nuk e priste grushtin e shtetit të udhëhequr nga ushtarakët dhe...
Read More