ShowBizz

‘Si e ëma dhe e bija’, nudo për kopertinën e ‘Rolling Stones’
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:46 - 29/10/18 |
mapo.al

Zoe Kravitz, 29 vjeçe, ka dashur të rikrijojë një set fotografik ikonik që revista amerikane i ka dedikuar nënës së saj më 1988.


Ajo ka dalë nudo në kopertinën e ‘Rolling Stones’, për të nderuar nënën e saj Lisa Bonet. Pikërisht 30 vite më pas ajo pozon si nëna e saj, për edicionin “Hot” të muajit nëntor.


Në Instagram artistja e bukur këngëtare, vajza e Lenny Kravitz dhe Lisa Bonet, poston fotot ku shfaqet e zhveshur dhe pozon sensuale, njësoj si nëna e saj.


“Gjithmonë e kam dashur atë kopertinë”,- ka thënë Zoe. ‘Kur mendoj për Rolling Stones, është pikërisht kjo që më vjen në mendje. Është një imazh mahnitës i saj. Është shumë i bukur’.


Dhe ngjashmëria mes këtyre dy femrave është befasuese, të bukura dhe sensuale në një njëjtën mënyrë, një ngjashmëri e cila nga sot është e pamohueshme.foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas