Sherr me thika në Elbasan, dyshohet se ka të plagosur

skene-krimi1

Një sherrr me thika raportohet se ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00 të mbrëmjes në lagjen “Vullnetari”.

Në konflikt janë përfshirë disa persona.

Raportohet se ka të plagosur, të cilët janë shoqëruar në spitalin Kirurgjik.

Policia ka nisur hetimet dhe pritet të japë detaje në vijim.

Shkruar Nga
More from Revista User

5 familje të bllokuara në shtëpi prej 1 muaji në Bulqizë

5 familje janë bllokuar që prej një muaji në fshatin Gjinovec të...
Read More