Selena Gomez, femra e vitit nga Billboard

Ajo ka pasur një vit të jashtëzakonshëm, duke nxjerr këngë të reja, duke u emëruar si njeriu më i ndjekur në Instagram, duke i dhënë fund romancës së saj me Weeknd dhe duke u ribashkuar me ish të dashurin Justin Bieber.

Selena Gomez 1

Picture 1 of 18

Dhe viti i Selena Gomez sapo u bë më i mirë, pasi ylli i Disney u kthye në këngëtaren e quajtur “Billboard’s Woman Of The Year (Femra e viti nga Billboard), shkruan Daily Mail.

Pas dhënies së titullit të lakmuar muajin e kaluar, 25-vjeçarja tani ka paraqitur një pozë të zjarrtë për markën argëtuese.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dy të vdekur pas tërmetit në ishujt grekë dhe Turqi

Dy persona humbën jetën dhe dhjetëra të tjerë u plagosën pasi në...
Read More