Rob Kardashian merr dhuratën më të bukur nga vajza e tij

Rob Kardashian është ndoshta babai më i lumtur në botë, për shkak se vazhdimisht poston video dhe foto të vajzës së tij të vogël në rrjetet sociale.

3-1

Picture 1 of 5

Këtë herë Rob ka publikuar një foto të vajzës së tij Dream Renee, 1 vjeçe, e cila për herë të parë ka shqiptuar fjalën ‘dada’.

Ndoshta kjo është fjala me të cilën vogëlushja ka thërritur babain e saj, gjë e cila e ka lumturuar pa masë Robin.

30-vjeçari ka qenë i fejuar me këngëtaren e njohur, Blac Chyna, e cila është edhe nëna e vajzës së tij.

Shkruar Nga
More from Revista User

Netanjahu kërcënon Iranin: E njihni këtë? Mos na vini në provë

Kryeministri izraelit, Benjamin Netanjahu, u shfaq me copën e një droni në...
Read More