Rita Ora në kopertinën e revistës “Style”

Këto ditë është duke punuar rreth projektit më të rëndësishëm në karrierën e saj.

<

Dua Lipa nuk është ndalur pas publikimit të projektit shumë të suksesshëm të saj me titull “For You”, që e solli në duet me Liam Payne.

Ajo nuk është ndalur me kaq dhe menjëherë ka filluar përgatitjet rreth turneut të ri dhe njëherësh projektit që e sjell në bashkëpunim me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX.

Këngëtarja në fotografinë e fundit që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, ka njoftuar se do të jetë në kopertinën e revistës “Style”, e cila do të jetë në duart e lexuesve këtë të diele.

Në kopertinën e “Style”, Rita shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, ndërsa në fytyrë nuk kishte pothuajse asnjë pikë grim.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zjarret e mëdha në Kaliforni, 40 të vdekur e qindra të zhdukur

40 njerëz kanë ndërruar jetë dhe qindra të tjerë janë të zhdukur...
Read More