Rihanna “godet” sërish

Ajo është jo vetëm diva e muzikës, por edhe e ikonë e modës.

Bëhet fjalë për këngëtaren Rihanna, e cila sërish ka goditur me postimet e saj.

Në rrjetin social Instagram këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Një xhektë sportive e Guccit të kombinuar me një kostum ngjyrë kafe dhe sandale ngjyrë jeshile, Rihanna duket e mahnitshme.

🐉

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Sigurisht që në veshjes e saj nuk mungojnë aksesorët, të kombinuar me veshjen perfekte dhe flokët e mbledhura pas.

Shkruar Nga
More from admin

Ish-kancelari gjerman Schroeder do të martohet për herë të pestë

Ish-kancelarI gjerman, Gerhard Schroeder, do të martohet vjeshtën e ardhshme, me partneren...
Read More