Rihanna “godet” sërish

Ajo është jo vetëm diva e muzikës, por edhe e ikonë e modës.

Bëhet fjalë për këngëtaren Rihanna, e cila sërish ka goditur me postimet e saj.

Në rrjetin social Instagram këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Një xhektë sportive e Guccit të kombinuar me një kostum ngjyrë kafe dhe sandale ngjyrë jeshile, Rihanna duket e mahnitshme.

🐉

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Sigurisht që në veshjes e saj nuk mungojnë aksesorët, të kombinuar me veshjen perfekte dhe flokët e mbledhura pas.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mesazhi i Gold AG: E dua Jezusin sepse jam musliman

Gold Ag njihet si njëri prej reperëve më të suksesshëm shqiptar. Përveç...
Read More