Resorti përrallor i VIP-ave

auto_d10-127-1477057531-86727191477071412

Ky është padyshim një ndër resortet më luksozë dhe më të shtrenjtë në botë. Aty kanë pushuar miliarderë nga mbarë bota dhe yje të Hollivudit.

Madonna, Beyonce dhe Brad Pitt kanë qenë klientë të resortit në ishullin Amanpulo në Pamalican Island. Ai ndodhet në Filipine dhe mund të shkohet vetëm me avion nga Manila. Mund të mbajë 12 persona maksimumi.

Ka gjithë luksin e nevojshëm, një staf të madh madje edhe kënëgtarë. Madonna ka shpenzuar 6,2 mln dollarë në një muaj qëndrim në këtë ishull.

d2-265-1477057410-665551-768x5761477071410

d3-260-1477057411-4088438-768x5111477071419

d7-182-1477057415-9771434-768x5131477071414

d18-16-1477057482-1888158-768x7381477071415

Shkruar Nga
More from admin

Parashikimi i frikshëm për Tokën

Njerëzimi do të zhvendoset dhe do të jetojë në Mars. Miliarderi Elon...
Read More