ShowBizz

Publikohet klipi i përfolur, motrat Istrefi më sensuale se kurrë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:38 - 19/04/19 |
mapo.al

Dueti i motrave Istrefi më në fund është publikuar. Kënga ritmike “Nuk e di” e Erës dhe Norës pritet tanimë të pushtojë lokalet verore dhe klubet e natës. Kënga në fjalë flet për dashurinë ndaj një mashkulli, i cili nuk është më pranë “saj”.Sa i takon videoklipit të shumëpërfolur, sekuencat vërtiten rreth motrave Istrefi të cilat shfaqen të kombinuara në ngjyra, rroba e stil, si dhe mjaft sensuale.


Ky duet mund të përkthehet si një lëvizje e mirëmenduar e Era Istrefit, e cila prej disa kohësh është katapultuar në tregun ndërkombëtar muzikor, për të tërhequr në këtë të fundit edhe Norën.

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas