ShowBizz

Protagoniste e festivalit veror europian, Bebe Rexha: Mezi pres…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 12:47 - 19/04/19 |
mapo.al

Bebe Rexha do të jetë protagonistja kryesore e edicionit të këtij viti të festivalit më të madh veror europian, “Isle of MTV”. Këngëtarja shqiptare me famë botërore duket se është tejet e entuziazmuar për performancën që pritet të japë. “Kam dëgjuar gjëra shumë të bukura për Maltën dhe mezi pres ta zbuloj këtë ishull dhe të perfomoj për fansat e shumtë të këtij eventi kaq të bukur”-është shprehur ajo.


Festivali, i cili mbush këtë vit 13 vjeç, do të organizohet më datë 9 korrik. Krahas Bebe Rexhës, “Isle of MTV” do të ketë protagonistë edhe Martin Garrix.
Etiketa: ,

Pas