Nuk do e besoni, por ai është … 23 vjeç

Këto foto tregojnë një person të ‘ngecur’ në trupin e një fëmije.

Një sëmundje misterioze ka bërë që një 23-vjeçar në Indi të mos rritet.

<

Manpreet Sigh lindi në vitin 1995.

Edhe pse ai ishte i shëndetshëm kur lindi, pas një viti ndaloi rritjen dhe ka mbetur ashtu që prej asaj kohe.

Ai nuk ecën dhe as nuk flet.

Familja e tij kujdeset për të sikur të ishte një bebe.

Banorët e zonës në fakt e shohin si mishërimin e një perëndie.

Familja e tij nuk e mbante dot kur lindi dhe tashmë për të kujdesen daja dhe halla.

234567
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Basha pritet si hero në Rinas: Ja katër teoritë e takimit me Trump

Kryetari demokrat, Lulzim Basha u prit nga një turmë militantësh kur zbriti...
Read More