Nora “djeg” instagramin me fotot hot…

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret me linjat më seksi. Këtë ajo e ka dëshmuar çdo herë në videoklipet dhe fotografitë e saj.

Edhe kësaj here Nora ka “djegur” rrjetin duke postuar fotografi nga pishina, në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat duket mjaft seksi.

Kujtojmë që kënga e fundit e Norës është “As ni gotë”, në të cilën ajo po ashtu duket tërheqëse me skenat e vallëzimit si një profesioniste e vërtetë.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Historia që i përloti të gjithë: E talentuara Danjela fiton zemrat e shqiptarëve

   Danjela fitoi zemrën e trajnerëve dhe të publikut në natën e...
Read More