Një zjarr i madh ka rënë në tre banesa në Vaun e Dejës

zjarr-kosove-300x160

Një zjarr i madh është raportuar se ka rënë në tre banesa në fshatin Barbullush në Vaun e Dejës.

Sipas informacionve të para nga zjarri fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme të shumta materiale.

Policia dhe zjarrfikëset ndodhen në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

Shkruar Nga
More from admin

Britania “mund t’i bashkohet SHBA-së” në sulmet në Siri

Sekretari i Jashtëm britanik, Boris Johnson, tha se do të ishte shumë...
Read More