Një ditë e shënuar për ish-presidentin amerikan më të dashur nga shqiptarët… dalin fotot nga ceremonia sekrete

Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, George W Bush, ka shoqëruar në altar të bijën ditën e djeshme.

Ceremonia e dasmës u organizua në mënyrë sekrete dhe të ftuar ishin vetëm 20 persona, të cilët ishin pjesëtarë të familjes.

Laura Bush lidhi kurorën me skenaristin e njohur Craig Coyne, buzë oqeanit në një pamje fantastike.

Ceremonia ishte e vogël dhe tepër private, ndërsa nusja ndër më të bukurat dhe me të thjeshtat që kemi parë ndonjëherë.

Fotot janë siguruar nga ‘People’ për të dhuruar pak nga emocionet që humbën shumë persona ditën e kaluar.

 
601948823_750x422
1488407310-gettyimages-537749650a-person-standing-next-to-a-body-of-water-george-w-bush-s-daughter-barbara-ties-the-knot-in-secret-s_574268_auto_Screenshot_5-4-e1539013490230-600x4021539017736bush-3Barbara Bush and Craig Coyne wedding on October 7, 2018. Photo by Paul MorseBarbara Bush and Craig Coyne wedding on October 7, 2018. Photo by Paul MorseBarbara Bush and Craig Coyne wedding on October 7, 2018. Photo by Paul MorseGeorge W. Bush And Laura Bush White House Portrait Unveilinggeorge-w-bush-his-daughter-barbara-2008-beijing-olympicsmini_outsidePresident+Bush+Sworn+Second+Term+Ff4Nk9827-8x
 

 

Shkruar Nga
More from admin

Në qeverinë “Rama 2” e vetmja surprizë është vetë Edi

Nga Ervis Iljazaj I vetmi lajm i rëndësishëm politik që pritet këto...
Read More