‘Një baba të tillë më mirë të mos e keshë!’, ja sa ka pa e parë të bijën .…

Tom Cruise ka plot 5 vite që nuk takon vajzën e tij Suri, të cilën e ka nga marrëdhënia me aktoren Katie Holmes.

Sipas “Us Weekly”, aktori i famshëm ka të drejtë që ta takojë 12-vjeçaren 10 ditë në muaj, por nuk e ka shfrytëzuar këtë të drejtë.

Tom Cruise dhe Katie Holmes u divorcuan në vitin 2012 pas 6 vitesh martesë.

Pas divorcit, kujdertaria i kaloi nënës, por Tomit iu lejua që ta takonte vajzën.

Gjë që, siç duket, nuk e ka parë të arsyeshme që ta bëjë.

_1b8ea1ea-43b0-11e8-a5d3-1ef93e3dfeed0ac67e5bb4e11c582872a93934e4c8d63d2477e7-e3a8-419a-b936-c40cd697d361_800_42025Tom-Cruise-140AC77A300000578-4536356-image-a-3_1495601327274Así-luce-Suri-Cruise-a-sus-10-añosGettyImages-1025171218img_2419Katie-Holmes-Suri-and-Tom-Cruise-at-Schenley-Plaza-14katie-holmes-tom-cruise-suri-ftrmaxresdefaultsec_33472976-00185Suri+Cruise+Dolly+O+Connell+Tom+Cruise+Set+QS6ivDLTEBMlSuri+Cruise+Tom+Cruise+Suri+NYC+5+x6sndixDiLSlsuri-cruise-is-all-grown-up-in-new-york-city-box-cover-tobc0170821008030448-20170821093501Tom Cruise, Katie Holmes & Suri Cruise Visit Charles River BasinTom Cruise and Suri CruisetomTom-and-SuriTom-Cruise-daughter-Suri-Cruise-agetom-cruise-hasnt-seen-daughter-suri-in-yearsTom-Cruise-played-daughter-Suri-Cruisetom-cruise-suri-cruiseTom-Cruise-Suri-Visit-612x395
 
Shkruar Nga
More from admin

Gulen: Nuk besoj në ekstradimin tim në Turqi

Kleriku turk, Fethullah Gulen, i cili jeton në SHBA dhe të cilin...
Read More