ShowBizz

Nicky Minaj nuk përmbahet në klipin e ri

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 14:59 - 29/04/18 |
mapo.al

Këngëtarja e famshme Nicky Minaj është e njohur për videoklipet e saj të nxehta.


Dhe këtë herë 35-vjeçarja nuk është përmbajtur.Ajo është shfaqur mjaft provokuese në klipin e këngës ‘Chun-Li’, e frymëzuar nga luftëtarja e famshme e ‘Street fighter’.


Reperja postoi foto në Instagram nga prapaskenat. E veshur me një kostum të zi tepër të ngushtë e të hapur, nuk i lë vend imagjinatës.

Ajo vuri në pah format e saj bombastike dhe dukej shumë seksi.


Etiketa: , ,

Pas