Nicky Minaj nuk përmbahet në klipin e ri

Këngëtarja e famshme Nicky Minaj është e njohur për videoklipet e saj të nxehta.

Dhe këtë herë 35-vjeçarja nuk është përmbajtur.

Ajo është shfaqur mjaft provokuese në klipin e këngës ‘Chun-Li’, e frymëzuar nga luftëtarja e famshme e ‘Street fighter’.

Reperja postoi foto në Instagram nga prapaskenat. E veshur me një kostum të zi tepër të ngushtë e të hapur, nuk i lë vend imagjinatës.

Ajo vuri në pah format e saj bombastike dhe dukej shumë seksi.

Shkruar Nga
More from Enton Palushi

E shkruar më 28 Nëntor

Nga Mehmet Kraja Para disa ditësh në Pejë ndodhi diçka që nuk...
Read More