Neslihan Atagul më e lumtur se kurrë: Ja çfarë ka ndodhur!

Aktorja e “Dashuri e pafund”, Neslihan Atagul po përjeton momentet më të bukura në jetën e saj, është mëse e dashuruar si dhe me një karrierë gjithnjë e në ngjitje. Së shpejti, atë do të mund ta shohim në një projekt të ri të titulluar Intiharci.

Ky projekt do e sjellë Neslihan në krah të Ilker Kaleli.

“Jam shumë e lumtur për këtë projekt. Do të doja të kishte edhe të tjerë të të tilla përmasave” – është shprehur aktorja.

Ky prodhim i ri vjen si bashkëpunim i Basar Basaran dhe Emre Ozdere.

Shkruar Nga
More from admin

E njihni këtë vogëlushe? Nuk do ta besoni sa e suksesshme dhe bukuroshe është ajo sot…

  Nëse nuk do të ishte për postimin personal në faqen e...
Read More