Ndërron jetë në spital 34-vjeçari, nga i ftohti

reshjet-e-debores

Një tjetër viktimë është shënuar nga i ftohti në vendin tonë, duke e çuar në dy numrin pas rastit në Durrës.

Një 34-vjeçar nga Saranda ka ndërruar jetë në spital. Bëhet fjalë për Leonard Arapin, i cili jetonte në një banesë, ku ishte sistemuar përkohësisht.

Mësohet se Leonard Arapi ishte endacak dhe konsumues i alkoolit.

Një ditë më parë policia e Durrësit gjeti një person të pajetë në lagjen 17 të qytetit. Viktima ishte një 38-vjeçar endacak dhe dyshohet se vdiq nga i ftohti.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Kërcënoi se do të hidhej nga pallati”, po në fakt e vërteta është krejt ndryshe

Gruaja e cila ka kërcënuar se do hidhej nga kati i katërt...
Read More