Ndërron jetë aktori i njohur amerikan

bill

Ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare aktori i mirënjohur Bill Paxton.

Sipas familjarëve të tij, aktori ndërroi jetë për shkak të komplikacioneve gjatë një operacioni, si pasojë e pushimit të zemrës.

Bill Paxton ka luajtur në filma të ndryshëm, mes tyre edhe në filmin “Titanic”.

Shkruar Nga
More from admin

10 vjet studime Master në UET, ja bilanci dhe kërkesat e biznesit

Universiteti Europian i Tiranës zhvilloi forumin e përvitshëm në kuadër të projektit...
Read More