Ndahet nga jeta papritur aktorja dhe modelja e njohur

Kim Porter është ndarë nga jeta të enjten. Modelja dhe aktorja amerikane, ish-partnerja e reperit Puff Daddy, u gjet e pajetë në shtëpinë e saj në Los Anxhelos. Ajo ishte 47 vjeçe.

Sipas “Tmz”, Kim, e cili kishte telefonuar mjekun e saj disa orë para se të gjendej e pajetë, kishte vuajtur për disa javë nga një sëmundje dhe dyshohet se kishte simptoma të pneumonisë.

Për momentin, megjithatë, shkaqet e vdekjes mbeten të panjohura.

Marrëdhënia midis Kim dhe Diddy zgjati nga 1994 deri në 2007, periudhë gjatë së cilës sollën në jetë tre fëmijë.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Aktori i njohur: Për të marrë role, detyrohemi të humbasim peshë

  Ylli i filmit “Bodyguard’, Richard Madden, ka folur hapur kundër kërkesave...
Read More