Ndahet Marina nga Getoari?

geti-marina

Një lajm i papritur lidhur me ndarjen e mundshme të Marinës me reperin Getoar Selimi bëri bujë ditën e sotme , fillimisht në mediat kosovare e më pas në ato shqiptare.

Artikulli që shpejt u shpërnda në çdo portal, analizonte faktin se këngëtari dhe moderatorja prej një kohë të gjatë nuk kanë shpërndarë në rrjetet sociale foto me njëri-tjetrin. Por të vërtetën e zbulojnë për “revistaëho.com” miq të afërt të çiftit.

Sipas tyre Marina dhe Getoari janë bashkë e të lumtur, e madje të pandashëm. Ata konfirmojnë se edhe sot kur përflitet ndarja e tyre, reperi dhe prezantuesja janë bashkë në vendlindjen e Getit, në Kosovë.

Shkruar Nga
More from admin

Çfarë i ndodh organizmit nëse hani 2 kivi në ditë

Kivi është një super frut dhe kjo i atribuohet përmbajtjes së lartë...
Read More