Kryesore

Mesazhi te Berisha: Policia, postblloqe për të penguar protestuesit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:40 - 04/03/19 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një oficeri policie, sipas të cilit Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka urdhëruar ngritjen e postblloqeve për të penguar ardhjen e protestuesve në Tiranë. Berisha e konsideron kryepolicin Ardi Veliun si bodigardin e Klement Balilit i njohur si “Eskobari i Ballkanit”.


Statusi i plotë i Berishës:


Kakistokracia po ngordh nga frika!


Badiguardi Eskobarit, narkodrejtori i pergjithshem Geron Veliu urdheron postblloqe dhe pengesa ne mbare vendin per te ardhur ne Tirane.


Lexoni mesazhin e oficerit dixhital mbi urdherin e badiguardit te Balilit. sb

Mirembrema Doktor.Sipas nje urdheri te Drejtorit te Pergjithshem te Policise date 3 mars 2019 nga ora 12 e dates 4 mars e ne vazhdim nga te gjitha Komisariatet e Policise do te ngrihen postoblloqe per te penguar ardhjen e protestuesve ne Tirane.


Etiketa: , , ,

Pas