Masakrojnë bashkëfshatarin për hakmarrje, arrestohen 3 persona

policia-makinat

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Vrakë të Malësisë së Madhe ku një person është masakruar me sende të forta nga tre persona.

Dan Toskaj, Besmir Toskaj dhe Edmir Toska, banues në fshatin Linaj, në orën 08:30, në fshatin Vrakë, për motive hakmarrje, kanë goditur me sende të forta, Qazim Smajlaj, banues në fshatin Gruemirë.

Ky i fundit ndodhet ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Mami më me stil në botë”, ja si duket Adelina Tahiri në muajin e 5 të shtatzënisë

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël dhe po...
Read More