Martohet Angela Martini, publikon fotot e damës

Angela Martini është një ndër modelet më të suksesshme dhe më seksi të showbiz-it shqiptar. Angela para pak minutash na ka habitur të gjithëve me postimin në Instagram.

8-1

Picture 1 of 7

Modelja na tregon se mbrëmjen e kaluar është martuar me milionerin rumun, Dragos Savulescu, në Las Vegas. Ai është një emër i njohur në Rumani, por jo vetëm, pasi njihet edhe nga shumë artistë të njohur në Hollywood, kjo pasi tek shtëpia e çiftit janë zhvilluar edhe ‘’after-party’’ të Grammys. Por këtë herë shohim një nuse ndryshe, e veshur me fustantë shkurtër dhe të zi.

“U martova mbrëmjen që shkoi me burrin e ëndrrave të mia! Jeta jonë është një film që ne guxojmë ta jetojmë siç duam! Pa tradita, kaq çmendurisht,”-mbishkruan Angela krahas fotos ku shihet mjaft e lumtur.

Shkruar Nga
More from Revista User

Thasët e parave pa GPS dhe kamerat e fikura shtojnë dyshimet te policët privatë

Persona të maskuar dhe të armatosur grabiten dy makina të blinduar të...
Read More