Luana së shpejti me projektin e ri…

Mendonit se Luana Vjollca, tashmë që ishte rikthyer në ekran me emisionin ‘shiko kush luan’, kishte lënë pas projektet muzikore?

Me anë të disa postimeve në rrjetet sociale, moderatorja ka treguar se nuk ka pushim për të.

Ajo do të rikthet me një projekt muzikor, pasi u pa në një studio duke punuar.

‘Ditë e dielë por jo pushim. Nga emisioni në studio për një këngë të re’ ka shkruar Luana në postimin e saj.

Më tepër detaje nuk ka zbuluar Luan për projektine rradhës.

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Misterin e pamjes së ëmbël, Agnesa Vuthaj e paska të fshehur në emër!

  Miss Kosova 2003 dhe Miss Albania 2004 ia ndryshuan rrënjësisht jetën...
Read More