Linda Halimi përsëri në qendër të vëmendjes

linda-halimi

Ajo rikthet sërisht në vëmendjen e medias.

Linda Halimi ka një surprizë për gjithë adhuruesit e saj. Linda ka konfirmuar lajmin se do të jetë në kopertinën e parë të revistës “People”.

Ajo vjen në faqen e parë të kësaj reviste si shembull për transformimin e saj fizik. Falë ushtrimeve dhe stërvitjes sistematike Linda ka mundur të ketë një trup me linja perfekte.

Halimi është bërë e njohur për publikun e huaj falë daljes së saj në “Amerikan Idol”.

sdsfhbthn-h_1482345623-3050031-300x186

Shkruar Nga
More from Revista User

Një gjest në Bruksel, që nuk ndihmon!

Nga Bujar Nishani Para pak ditësh u zhvillua në Bruksel takimi i...
Read More