Leonard Veizi: Djema, shkoni e bëni ushtrinë…

Shkruar Nga
More from admin

Mesazhi i Nanos për PS: Duhet katarsis në PS, para se ‘Rilindja’ të shtrijë vdekjen

Ish-kryeministri dhe kryetari i Partisë Socialiste, Fatos Nano, ka uruar forcën politike...
Read More