Lawrence kryesoi me fustanin më të mirë në Oscars 2018

Akademia e Çmimeve Oscar realizoi të dielën ceremoninë e saj të 90-të të ndarjes së çmimeve.

6-1

Picture 1 of 7

Si një nga evenimentet më të mëdha të botës së kinematografisë, yjet e Hollywood-it nuk kishin se si të mungonin edhe me paraqitjet e tyre fantastike.

<

Një nga to është dhe aktorja e njohur Jennifer Lawrence, ajo e cila është duke kryesuar në listën me fustanin më të bukur në Oscar 2018-të.

Ndërsa u shfaq në pistë jashtë Teatrit Dolby, Lawrence u pa mahnitëse me një fustan të markës Dior. Pamja e saj të jepte përshtypje vërbuese pasi i gjithë fustani i saj ishte pothuajse i metaltë.

Ylli i hollywood, Jennifer, deklaroi ditë më parë se po ndërpret angazhimet e si aktore filmash për shkak të angazhimeve të saj në aktivizëm politik.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Matura 2016”, si u penalizuan maturantët e varfër

[caption id="attachment_33157" align="alignnone" width="730"] MATURANTET PROTESTE PARA KRYEMINISTRISE - Nje grup maturantesh...
Read More