Lauren Pope tregon linjat në plazh

Modelja dhe aktorja britanike Lauren Pope, ka treguar trupin e saj perfekt në plazhet e Marbella.

E veshur me bikini të zeza 36-vjeçarja dukej mjaft në formë.

Edhe pse kishte vendosur kapele ajo përsëri nuk i shpëtoi syrit të fotografëve.

Lauren Pope 1

Picture 1 of 5

Shkruar Nga
More from Revista User

Një muaj Ministër bën bilancin, 5 ton kanabis si dhe një mesazh për…

Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka bërë bilancin e punës së tij...
Read More