Kylie Jenner bëhet bionde!

 

Motra më e vogël në familjen Kardashian, Kylie Jenner, i është bashkuar motrës së saj Kim Kardashian me ndryshimin e fundit në look.

Nga një brune e flaktë ajo kthehet në bionde dhe këtë na e tregon të gjithëve me një foto të postuar në ‘Instagram’ ku shkruan: “Mendoj se kam lindur për të qenë bionde”.

Ky ndryshim vjen menjëherë pasi ajo u bë nënë për herë të parë me vajzën, Stormi.

Kujtojmë se edhe Kris Jenner, e ëma e Kylie, pati bërë një ndryshim të tillë në look para pak kohësh, por ishte vetëm një paruke siç u zbulua më vonë.

Shkruar Nga
More from admin

E konfirmon Afërdita: Po bëhem nuse

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka kohë që ka konfirmuar lidhjen me...
Read More

More Stories