Koha nis të ngrohet: Ndërkohë këto foto ylberësh do ju zbukurojnë ditën

 

Asnjë dekor nuk mund t’ja kalojë bukurisë natyrore, asaj bukurije aq frymëzuese!

Në çdo hap që hedhim, një lule, liqenet, lumenjtë, detet, malet, kodrat, gjithçka është kaq e mrekullueshme, kaq madhështore.

Kur koha hapet dhe ditët me shi ikin, një bukuri e rrallë na buzëqesh, ylberi.

Pranvera është në prag tashmë edhe shumëkush mezi po e pret.

Pavarësisht ditëve gri, ka pasur edhe momente të bukura.

Të pikasësh një ylber është ndoshta gjëja më e bukur në këtë kohë.

Ky koleksion me foto do t’ju befasojë.

Ai është publikuar nga Daily Mail dhe tregon disa prej fotove më të bukura me ylberë.

E sigurtë që do t’ju zbukurojë ditën.

  

Shkruar Nga
More from admin

Botimi i UET-Press/ “Ky shtet dhe ky sistem hibrid, i flak të aftët”

Nga Ylli Pango Pjesë nga libri ‘PSIKOLOGJI SHQIPTARE. Hulumtim në laboratorin tonë...
Read More