Kjo maturante la pa fjalë gjithë Pejën

Në Pejë, këto ditë gjimnazitstët kanë mbajtur mbrëmjen e tyre më të rëndësishme.

Por vetëm një nga maturantet ka tërhequr vëmendjen e pejanëve.

<

Anita Kasapi 1

Picture 1 of 5

Gjimnazistja Anita Kasapi, duket se ka mahnitur me paraqitjen e saj në një fustan ngjyrë ari.

18 vjeçarja e Gjimnazit “Bedri Pejani”, ka ambicie që studimet t’i vazhdojë në fushën e mjekësisë dhe në të ardhmën të bëhet infermiere.

Shkruar Nga
More from Revista User

Eni Çobani, mesazh emocionues për pikën e dobët në jetë

Juristja e njohur Eni Çobani, të cilën jemi mësuar ta shohim çdo...
Read More