“Kjo ka dalë nga tregu”/ Nxehet Besa Kokëdhima: Ekzistencë e pavlerë

 

Këngëtarja Besa Kokëdhima është përballur me një sërë komentesh negative, teksa Ermal Mamaqi ka shpërndarë një foto të saj nëpër rrjete sociale për t’ia prezantuar ndjekësve të tij si të ftuarën e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”.

Mirëpo, Besa nuk e ka përmbajtur aspak veten.

“Sa inat e kam këtë. Kjo ka dalë nga tregu. Pse e fton, apo e harrova e ka shoqe Elvana”- i ka shkruar një ndjekëse Ermalit në postimin e tij. 

“Kush e ndan tregun, ti? Kush e gjykon artistin, talentin, in-in dhe out-in, një ekzistencë e pavlerë Instagramiste Anonime”– i është kundërvënë këngëtarja.

Shkruar Nga
More from admin

Për Europën nuk mjafton vettingu

Nga Ervis Iljazaj Presidenti i Komisionit Europian Juncker, në konferencën për shtyp...
Read More