Kim shfaqet me veshje transparente

Ajo është bërë një gur i gdhendur në filmin e shumëpritur Ocean’s Eight.

Dhe, raportohet se Kim Kardashian ka filluar të hënën xhirimet për debutimin e saj, ku është shfaqur në veshje me të cilën i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

36 vjeçarja është fotografuar e veshur me rroba të tejdukshme, ngjyrë nude.

Kim e cila njihet për format seksi trupore i ka ekspozuar ato sërish, sikur në kohët e vjetra.

Shkruar Nga
More from admin

Italia tronditet sërish, tërmet i fuqishëm në Norcia

Vijojnë lëkundjet e tokës në Itali edhe gjatë ditës së sotme. Një...
Read More