Kim shfaqet me veshje transparente

Ajo është bërë një gur i gdhendur në filmin e shumëpritur Ocean’s Eight.

Dhe, raportohet se Kim Kardashian ka filluar të hënën xhirimet për debutimin e saj, ku është shfaqur në veshje me të cilën i ka lënë shumë pak vend imagjinatës.

36 vjeçarja është fotografuar e veshur me rroba të tejdukshme, ngjyrë nude.

Kim e cila njihet për format seksi trupore i ka ekspozuar ato sërish, sikur në kohët e vjetra.

Shkruar Nga
More from Revista User

Të shtënat në Çole, policia jep detaje për sherrin mes bandave

Dje në lagjen Çole në Vlorë, dy grupe u qëlluan me armë...
Read More