Këto janë 12 ushtrimet për një trup perfekt

Alex Silver-Fagan, një trajnere e Nike, është një prej atyre njerëzve që beson dhe mendon se për të mbajtur këmbët dhe vithet në formën e duhur, është e nevojshme që të bëni sa më shumë sqauats.

Këto ushtrime mund të kombinohen shumë lehtë me ushtrime të tjera, ose të bëhen mënjanë, si ushtrime të veçanta.

Janë të lehta, mund të bëhen në shtëpi dhe nuk do t’ju marrin më shumë se 15 minuta kohë.

1-1602-1373-1274-1145-1006-747-658-459-4610-4111-4812-32
 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Vjollca Hoxha: Blushi do të jetë drejtori i ri i Top Channel, do të hapë një cikël të ri

  Ben Blushi do të jetë Drejtori i Përgjithshëm i Top Channel....
Read More