Kardashian konfirmon shtatzëninë e saj, merr mbi 4 milionë like

Khloe Kardashian më në fund konfirmoi se ka ngelur shtatzënë. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postim në Instagram, që mori me miliona pëlqime, shkruan “Daily star”.

7-1

Picture 1 of 5

“Më në fund është realizuar ëndrra ime më e madhe! Ne tash do të kemi një fëmijë! Unë kam qenë duke pritur dhe dëshiruar”, ka shkruar ajo në Instagram.

“Unë duhej të besoj tek ai dhe të jem e durueshme. Unë ende mund të besoj se dashuria jonë krijoi jetën! ”

Khloe Kardashian më në fund konfirmoi se ka ngelur shtatzënë. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postim në Instagram, që mori me miliona pëlqime, shkruan “Daily star”, përcjell “Bota sot”.

“Më në fund është realizuar ëndrra ime më e madhe! Ne tash do të kemi një fëmijë! Unë kam qenë duke pritur dhe dëshiruar”, ka shkruar ajo në Instagram.

“Unë duhej të besoj tek ai dhe të jem e durueshme. Unë ende mund të besoj se dashuria jonë krijoi jetën! ”

ImageKhloe Kardashian dhe i dashuri i sajFOTO GALERI
Ajo mori një milion pëlqime brenda 15 minutave, kurse pas tri orëve arriti gati 4.5 milion sosh.

Më pas ajo ka folur për të dashurin e saj, Tristan Thompson.

“Faleminderit që më trajtove si një mbretëreshë! Faleminderit që më bën të ndihem mirë në të gjitha fazat! Tristan, mbi të gjitha, Faleminderit që më ke bërë një nënë!!! “, ka shkruar më tej ajo.

Shkruar Nga
More from Revista User

Maska që bën mrekulli për flokët tuaj

Secila grua dëshiron që të ketë flokë të bukura që e bëjnë...
Read More