Kapet vrasësi i Devi Kasmit

Policia bën me dije se ka arrestuar autorin e vrasjes së Devi Kasmit. Në lidhje me këtë, drejtori i Policisë Tiranë, Ardi Veliu pritet të dalë në një konferencë për mediat në orën 13:00.

Lajm në përditësim…

Shkruar Nga
More from admin

Kastro Zizo, Njeriu nuk jeton dot pa tradhtinë

…dhe ata që nuk e bëjnë, janë njerëz pa fantazi, i quan...
Read More