Kapet maqedonasi i kërkuar nga interpoli, arrestohet në Durrës

interpol_logo

Isabedin Ibraimi 30 vjeç, banues në Maqedoni ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar

Arrestimi i tyre është bërë mbrëmë gjatë kontrolleve të ushtruar personave dhe mjeteve që hyjnë dhe dalin në Portin e Durrësit
“Ibraimi, gjatë verifikimeve të kryera në vijon e dytë, në Sistemin Interpol ka rezultuar person në kërkim ndërkombëtar, i shpallur nga autoritetet Maqedonase me Urdhër-Arresti Ndërkombëtar, për veprën penale”Vjedhje me armë”

Shkruar Nga
More from admin

Cilësitë e një femre që e bëjnë të parezistueshme në sytë e çdo mashkulli…

  Cilësitë tek një femër që e bëjnë të duket tërheqëse në...
Read More